Bestyrelsen

Herunder er oversigt over bestyrelsen i Kommuneforeningen Venstre i Randers. Se også oversigt over Venstres udvalg


Bestyrelse Kommuneforeningen, Venstre i Randers

Rettet 13.08.16

 

 

Navn Adresse Postnr. og by E-mail Tlf. Stem-meret
Formand Knud Pedersen Lodsvejen 57 Mellerup 8930 Rds. NØ. venstreiranders@outlook.dk 21379133 X
Næstformand Torben Høeg Bonde Knud Lavardsvej 14, Kristrup 8960 Rds. SØ tbo@vestas.com 40705779 X
Kasserer Matthias Tvenstrup Dådyrvej 6 8870 Rds. SØ mathias@tdmails.dk 23414291
Sekretær Cecilie Brøns Bakke Alle 4 8920 Rds. NV cbc-96@htmail.com 51945250 X
Fmd. Rds Venstre Arne Erikslev Søren Møllers Gade 11 8900 Rds. C arne.erikslev@email.dk 86410300
60380455
X
Fmd. Nørh/Hav. vælgerf. Bernt Villadsen Østervangsvej 11, Dalbyneder 8970 Havndal dalbyneder@hotmail.com 22520913 X
Fmd. Purhus vælgerf. Allan Bundgård Grandvænget 10 8990 Fårup allan@bundgaardtool.dk 40262954 X
Fmd. Langå/ Stevnstrup vælgerf. Kasper Nissen Egebakken 1  8870 Langå kasper.nissen@skanretail.dk 25625504 X
Fmd. Rds. S vælgerf. Tove Bakke Laursen Ålborggade 32 8940 Rds SV tove.bakke.laursen@hotmail.com 29437926  
X
Fmd. Nord Frode Rasmussen Fuglsøgårdsvej 5 8970 Havndal fsrhavndal@gmail.com 25140074 X
Fmd. Syd Uffe Andersson Skelvangsvej 91,3 8920 Rds. NV ua@webspeed.dk 86418579

29635099

X
Valgt af generalforsamling Uffe Færch Christian Winthersvej 44 8920 Rds. NV uffe.faerch@email.dk 86408337

22898337

X
Valgt af generalforsamling Arne Hjul Pedersen Stenhøjvej 22, Dalbyneder 8970 Havndal ahp@hp-trade.dk 30704607 X
Udpeget af Randers Venstre Anders Chr. Wegger Mariagervej 350 – Bjergby 8981 Spentrup acw@bjergbygaard.dk 86477135

21920939

X
Udpeget af Randers Venstre Jane Bach Laursen Fabersvej 44, 2 tv 8900 Rds. C jaba@live.dk 26171662 X
VU Formand Jonas Ottow Egebakken 1 8870 Langå jonas.ottow@gmail.com 23963475 X

 

ØVRIGE MEDLEMMER

Redaktør Kronblad Inge Thomsen Vester Boulevard 20 8920  Rds. NV inget@privat.dk 86426445

21497109